Vánoční vystoupení na Staroměstském náměstí

Zveme všechny na 12.12.2017 na Staroměstské náměstí, kde za zvuků krásné irské hudby můžete od 17:00 vidět inspirující tanec našich dětí. přijďte se příjemně naladit a také trochu zastavit v předvánočním shonu!

NAŠE SRDCE NEZAMRZLA-ZAČAROVANÉ STŘEVÍČKY neděle 28.1.2017

Sedmý ročník benefičního projektu tentokrát podpoří dílnu Lemniskáta-chráněné pracoviště pro lidi s postižením. Děti se již nesmírně těší, až představí letošní novou autorskou pohádku, kterou právě připravovují ve stylu irského tance. Neváhejte a sdílejte událost s co nejvíce lidmi, ať divadlo vyprodáme! Celý výtěžek ze vstupného darujeme Lemniskátě!
Více o akci najdete na www.nasesrdcenezamrzla.cz. Vstupenky můžete koupit na Slevomatu (prodávají bez nároku na provize, celý výtěžek jde Lemniskátě!)

 

Kurzy TS Mirabel

Do kurzů TS Mirabel se mohou přihlásit všechny děti se zájmem o tanec, předchozí taneční zkušenosti nejsou nutné. Do kurzů, které nebudou plně naplněny, přijímáme i v průběhu školního roku. Ve školním roce otevíráme tyto kurzy:

  • Irský tanec děti - PŘÍPRAVKA (1.-2.třída) ÚT+ČT 14:00-15:00
  • Irský tanec děti – pokročilí (2.-4. třída) ÚT+ČT 15:00-16:30
  • Irský tanec juniorpokročilí (5.-9. třída)  ÚT+ČT 16:30-18:00

přihláška 17,18

Shlédněte výsledky naší práce zde - video z benefičního představení Tajemství zlaté harfy 2014, čtvrtého ročníku projektu Naše srdce nezamrzla.