Závěrečné představení ROK V KOUZELNÉ ZAHRADĚ

Taneční studio Mirabel srdečně zve na závěrečné vystoupení kurzů irského tance, které proběhne 20.6. od 17:00 v KD Mlejn. Těšit se můžete na krásné choreografie v celovečerním příběhu ROK V KOUZELNÉ ZAHRADĚ, které je volně inspirováno básněmi a ilustracemi výtvarnice Markéty Kotkové. 

Po dvouleté nucené pauze se těšíme na DEVÁTÝ ROČNÍK, benefičního projektu, ve kterém Vám představíme naše nejnovější představení Rok v kouzelné zahradě. Vzhledem k podpoře městské části Praha 13 bude opět i v letošním roce možné věnovat výtěžek ze vstupného na dobročinné účely, které vyberou samy děti. Vstupné budeme vybírat až na místě, těsně před začátkem představení. Minimální cena za vstupenku je jednotně 50,-Kč, je však možné věnovat i větší částku. Sedadla v divadle nejsou číslovaná, diváci se usazují dle svého příchodu.

Za podporu děkujeme MČ Praha 13, ZŠ Trávníčkova 1744.

Realizační tým: Kristína Pekárková, Eva Skálová, Petra Valachová, rodiče a děti TS Mirabel

 

Kurzy TS Mirabel

Do kurzů TS Mirabel se mohou přihlásit všechny děti se zájmem o tanec, předchozí taneční zkušenosti nejsou nutné. Do kurzů, které nebudou plně naplněny, přijímáme i v průběhu školního roku. Ve školním roce otevíráme tyto kurzy:

  • Irský tanec děti- ZAČÁTEČNÍCI (1.-2.třída) ÚT+ČT 14:00-15:00
  • Irský tanec děti – POKROČILÍ (2.-4. třída) ÚT + ČT 15:00-16:00
  • Irský tanec JUNIOR  (4.-9. třída)  ÚT + ČT 16:00-17:00 

přihláška 19,20

Začarované střevíčky 2018-video, Slideshow fotek a videa ze Začarovaných střevíčků od Alice a Domči Šilerových

Shlédněte výsledky naší práce zde - video z benefičního představení Tajemství zlaté harfy 2014, čtvrtého ročníku projektu Naše srdce nezamrzla.

KALENDÁŘ AKCÍ