Soustředění 2019

PODZIMNÍ TANEČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

Místo: Penzion „U Vaňáčů – Štědronín“

Objekt: Penzion s tanečním sálem, pokoje vícelůžkové s vlastním sociálním zařízením (dvou, tří a čtyřlůžkové)

Termín: 25. 10. – 30. 10. 2019  

 

Termín odevzdání přihlášky: 15. 10. 2019

Cena: 3300,-

V ceně je zahrnuta doprava autobusem, ubytování, strava 5x denně, pitný režim, materiál na program, odměny pro děti. Možnost využít příspěvek FKSP či zdravotních pojišťoven.

Poplatek za tábor je nutné uhradit do 15. 10. 2019 převodem na účet

č. 2200648476/2010 var. symbol je 2RRRRDDMM dítěte

(R-rok, D-den, M-měsíc narození například 219981510 pro dítě narozené 15.10.1998)

Storno poplatky: -    V případě zajištění náhradníka                                  0,- Kč

-Zrušení účasti po dni 16. 10. 2019                            100% z ceny

Taneční lektorka: Kristína Pekárková

 

Programoví vedoucí: Eva Skálová, Markéta Bodská

Program:

Přihlašovat se mohou i všichni letošní začátečníci. Dopoledne budeme tančit a tvořit Vánoční pásmo choreografií, odpoledne tanec, vycházky do přírody, výtvarné tvoření, společenské hry, sportovní hry venku, večerní program (karneval, soutěže, apod.)

Podrobnější informace na www.tsmirabel.cz nebo na tel. 737 685 067 Kristína Pekárková

POKYNY K ODJEZDU:

v pátek 25.10. odjíždíme na soustředění ze Smíchovského nádraží, sraz v 16:45. Já přijedu  v autobuse, kterým pojedeme. Odjezd je plánovaný na 17:00. Vzhledem k dopravní situaci na Smíchově bude snaha naložit a odjet co nejdříve, budu moc ráda za Vaši dochvilnost. Na místo se úplně nejlépe dostanete metrem, vystoupíte do nádražní haly a dáte se doleva směrem na Anděl. Tam je autobusová konečná a tramvajová točna. Přejdete po přechodu na ostrůvek, který ohraničuje konečnou autobusů. Zleva ostrůvku (na straně u silnice) je místo pro autobusy, kde mohou zastavit i autobusy jiné než mhd. Tam přijedeme. Pokud potřebujete jet autem, doporučuji auto nechat u Mc Donalda nebo někde stranou, zde je zákaz zastavení pro auta a vzhledem k provozu autobusů sem policie vyjede opravdu velmi rychle. Z tohoto místa odjíždíme každý rok, neměl by tedy být problém, jak  místo najít.

Ve středu 30.10. se sem kolem 17:00 zase vrátíme, záleží na dopravní situaci.

U autobusu budu vybírat kartičku pojištěnce (kopii), potvrzení od lékaře (pokud ho má paní učitelka ve třídě, vyžádejte si kopii), potvrzení o bezinfekčnosti a léky, které dítě užívá. Všechny dokumenty pro jistotu posílám ještě jednou v příloze. V obálce mi můžete předat i očíslované pohledy na každý den, dětem je budu předávat.

Ohledně mobilních telefonů: důrazně nedoporučuji je dětem dávat. Já budu na telefonu, pokud se cokoliv bude dít, budu okamžitě volat. Pokud dítě telefon bude mít, nenesu žádnou odpovědnost za jeho ztrátu či poškození. Zároveň bude velmi přísný režim ohledně jeho používání (pouze o poledním klidu). Mám zkušenost, že děti, které mají mobilní telefon jsou mnohem více stýskavé, protože vědí, že mají možnost spojení s rodiči, ale zároveň kvůli pravidlům a programu nemohou. Také se pak stává, že hlásí své potíže domů a neřeší je se mnou, což může být i nebezpečné. Já jsem připravená v jakékoliv situaci (zdravotní i sociální) okamžitě zasáhnout a řešit. Děti budou  mít velmi pestrý program (taneční, výtvarný, hry v klubovně i venku), proto nebude třeba zahánět nudu hraním her na telefonu. Proti stýskání dětí nejlépe funguje psaní dopisů, spíše než mobilním telefonem doporučuji děti vybavit korespondečními lístky nebo obálkami se známkami

Pokud máte domácí úkoly na prázdniny, mohou si je děti vzít s sebou, musí se mi ale přihlásit, že je mají:) Určitě nezapomeňte na knížku, aby si mohly číst, případně společenskou hru, kterou si mohou na pokoji zahrát. Penál s pastelkami, nůžky a tubičkové lepidlo se bude také hodit.

Oblečení přizpůsobte počasí, ze zkušeností z minulých let doporučuji spíše teplé (skoro až zimní) oblečení, budeme chodit ven.

Pokud by se na poslední chvíli ještě někdo rozhodl přidat, místo máme, neváhejte se ozvat.