LETNÍ DĚTSKÝ TÁBOR MIRABEL

Je nám líto, ale v roce 2017 se tábor neuskuteční

zde naleznete přihlášku a vše potřebné-

Místo

Letní dětský tábor Pohoda – Nuzice (jihočeský kraj)

Objekt

Tábor se nachází v krásné lesnaté krajině přímo u řeky Lužnice. Celá oblast, ve které tábor leží, se vyznačuje nenarušeným a velmi čistým životním prostředím. Leží zcela mimo silnice. Ubytování ve čtyř-šestilůžkových chatkách, sociální zařízení ve zděné budově, sprchy teplá-studená voda, stravování rovněž ve zděné budově, kterou je možno využít ke hraní v případě nepříznivého počasí. Přímo v táboře je hřiště na volejbal, vybíjenou, nohejbal, kopanou a stoly na stolní tenis a další sporty. K dispozici je sportovní sklad vybavený základním sportovním zařízením a loděmi.

 

Termín

5.8.-19.8.2017

Cena

5.250 -Kč  V ceně je zahrnuta doprava autobusem, ubytování, strava 5x denně, pitný režim, materiál na program a odměny. Možnost využít příspěvek FSP. Poplatek za tábor je nutné uhradit do 31. 5. 2017 převodem na účet č. 2200648476/2010 var. symbol je 2RRRRDDMM dítěte (R-rok, D-den, M-měsíc narození).

Storno poplatky

  • při zajištění náhradníka                                 0,- Kč
  • Zrušení účasti po dni 31. 5. 2017                  50% z ceny
  • Zrušení účasti po dni 31. 7. 2017                  100% z ceny

Hlavní vedoucí

ing. Petra Valachová

Program

Na všechny účastníky čeká mnoho zážitků, nových kamarádů a bohatý táborový program: zábavná celotáborová hra, koupání, výlety do okolí, sportovní hry a soutěže na hřištích i v lese, výtvarné tvoření, večerní ohně, poznávání přírody a mnoho dalšího.

Program sestavuje specialista na zážitkovou pedagogiku v přírodě: vše je uspořádáno do návazné celotáborové hry, všechny složky
programu jsou vyvážené.

Zkušený výchovný personál zajišťuje péči o děti 24 hodin denně. Zdravotník přítomný po celou dobu tábora,zajišťuje péči 24 hodin denně. Specialista na zážitkovou pedagogiku garantuje vyváženost programu vzhledem k fyzickým a psychickým schopnostem dětí.

. Podrobnější informace na tel. 607712946 Petra Valachová.

Počet míst je omezen. O účasti dětí na táboře rozhoduje pořadí odevzdaných přihlášek.

Přihlášky

Přihlášky můžete posílat poštou na adresu Taneční studio Mirabel, Pod Špitálem 1306, Praha 5, 156 00 nebo s naskenovaným podpisem emailem na adresu valachova.petra@seznam.cz.