2016/2017

25.9.2016       Festival volného času Prahy 13, Mlejn: Walls of Limerick, Every man´s chance, Round jig, Duke reel, Irish do, U nás v Irsku, Mlžné víly, Půlnoční tanec,  Fourhand reel

23.10.-29.10.2016 Podzimní soustředění: V zajetí snů

13.12.2016  Vánoční vystoupení na Staroměstském náměstí: Pásmo Vánočních choreografií, Every man´s chance, Single jig, Duke reel, Threes, Round jig

26.1.2017  Salesiánské divadlo: „Naše srdce nezamrzla“: Benefiční představení V zajetí snů. Výtěžek děti předaly Dílně Lemniskáta. Patronem akce byl moderátor rádia Evropa 2– Ondra Vodný a režisérka Olga Sommerová.

24.3.2017  Ples Jedličkova ústavu a škol

25.3.2017  Taneční skupina roku-Mistrovství Východních Čech děti, junior: Amaria (1. místo), V zajetí snů (1.místo)

11.4.2017  Velikonoční vystoupení na Staroměstském náměstí

22.4.2017    Taneční skupina roku-Mistrovství Čech děti: Amaria (3. místo)

22.4.2017  Čáslavský čtyřlístek: V zajetí snů (2. místo)

3.5.2017  V zajetí snů: Představení pro školy

6.5.2017  Taneční skupina roku-Mistrovství Čech junior: V zajetí snů (1. místo)

3.6.2017  Taneční skupina roku – Mistrovství České republiky děti: Amaria (4.místo)

4.6.2017  Taneční skupina roku – Mistrovství České republiky junior: V zajetí snů (1.místo)

7.6.2017  Závěrečná Akademie kurzů TS Mirabel:  Walls of Limerick, Every man´s chance, Dětské hry, Round jig, Amaria, Irish do, V zajetí snů, Single jig, Fourhand reel, Shut up and dance

15.6.2017  Vystoupení na zahradní slavnosti ZŠ Trávníčkova: V zajetí snů, Amaria

17.6.2017  Vítání léta v Sulické: Strážkyně zahrady, Duke reel, Threes, Round jig, Diamantové víly, Sigle jig, Amaria, Fourhand reel, Elfové a jednorožci, Irish do, Shut up and dance

22.6.2017  Rozloučení se školním rokem-Centrální park

24.6.2017  Taneční skupina roku-Mistrovství Evropy-děti: Amaria

25.6.2017  Taneční skupina roku-Mistrovství Evropy-junior: V zajetí snů

 

2015/2016

13.9.2015       Festival volného času Prahy 13, Mlejn: Walls of Limerick, Every man´s chance, Princezničky na bále, Threes, Irish do, Když svítá, hvězdy jdou spát, Fourhand reel, Two jigs, Jiskření,

24.10.-31.10.2015 Podzimní soustředění: Kouzlo Slunovratu

8.12.2015  Vánoční vystoupení na Staroměstském náměstí: Pásmo Vánočních choreografií Jak skřítci zachránili anděly z pekla, Every man´s chance, Sólové tance junior, Sólové tance děti

20.1.2016  Salesiánské divadlo: „Naše srdce nezamrzla“: Benefiční představení Kouzlo Slunovratu. Výtěžek děti předaly Dětskému krizovému centru. Patronem akce byl moderátor rádia Evropa 2– Ondra Vodný a spisovatelka Radka Třeštíková.

12.2.2016  Ples Jedliškova ústavu a škol: V nebezpečných skalách, V hlubokém lese

15.3.2016  Velikonoční vystoupení na Staroměstském náměstí: V nebezpečných skalách, V hlubokém lese, Fourhand reel, Walls of Limerick, Round jig

20.3.2016  Taneční skupina roku-Mistrovství Západních Čech děti, junior: Mlžné víly (1. místo), Půlnoční tanec (1. místo)

16.4.2016  Taneční skupina roku-Mistrovství Čech junior: Půlnoční tanec (3. místo)

23.4.2016  Čáslavský čtyřlístek: Půlnoční tanec (1. místo), Mlžné víly (3. místo)

28.4.2016  Kouzlo Slunovratu: Představení pro školy

7.5.2016  Taneční skupina roku-Mistrovství Čech děti: Mlžné víly (1. místo)

4.6.2016  Taneční skupina roku – Mistrovství České republiky děti: Mlžné víly (3 . místo)

5.6.2016  Taneční skupina roku – Mistrovství České republiky junior: Půlnoční tanec (4. místo)

16.6.2016  Závěrečná Akademie kurzů TS Mirabel:  Walls of Limerick, Every man´s chance, U nás v Irsku, Round jig, Mlžné víly, Cesta kolem světa, Duke reel, Půlnoční tanec, Cestování časem

21.6.2016  Rozloučení se školním rokem:  Walls of Limerick, Every man´s chance, U nás v Irsku, Round jig, Mlžné víly, Cesta kolem světa, Duke reel, Půlnoční tanec, Cestování časem

2014/2015

21.9.2014        Festival volného času Prahy 13, Mlejn: Na konci duhy, Round jig, Irish do, Walls of Limerick, Threes, Země skřítků, Labutí píseň, Fourhand reel

28.9.2014  Svatováclavský jarmark: Na konci duhy, Round jig, Irish do, Walls of Limerick, Threes, Země skřítků, Labutí píseň, Fourhand reel

25.10.-1.11.2014 Podzimní soustředění: Ledový drak

7.11.2014  Ples o.s. Okolo: Země skřítků, Čertovská

18.12.2014  Vánoční vystoupení na Staroměstském náměstí: Čertovská, Andělská, Round jig, Irish do,  Every man´s chance, Fourhand reel, Vánoční koleda

21.1.2015  Salesiánské divadlo: „Naše srdce nezamrzla“: Benefiční představení na motivy pohádky D. Šilerové, Z. Dluhošové a K. Štádlerové Ledový drak. Výtěžek děti předaly Dílně Gawain a Dílně Eliáš. Patronem akce byl moderátor rádia Evropa 2– Ondra Vodný.

21.3.2015  Taneční skupina roku-Mistrovství Prahy a Středních Čech děti: Když svítá, hvězdy jdou spát (1. místo)

21.3.2015  Taneční skupina roku-Mistrovství Prahy a Středních Čech junior: Jiskření (2. místo)

26.3. 2015  Velikonoční vystoupení na Staroměstském náměstí: Irish do, Round jig, Walls of Limerick, Every man´s chance, Threes, Princezničky na bále, Jiskření, Když svítá, hvězdy jdou spát

11.4.2015  Taneční skupina roku-Mistrovství Čech junior: Jiskření (2. místo)

23.4.2015  Domov pro seniory se zrakový postižením Palata: Threes, Walls of Limerick, Fourhand reel, Irish do, Round jig, Když svítá, hvězdy jdou spát, Jiskření

19.4.2015  Čáslavský čtyřlístek: Jiskření (účast)

25.4.2015  Taneční skupina roku-Mistrovství Čech děti: Když svítá, hvězdy jdou spát (2. místo)

5.5.2015  Ledový drak: představení pro školy

16.5.2015  Heřmanův Městec: Princezničky na bále (3. místo), Když svítá, hvězdy jdou spát (2. místo), Jiskření (3. místo)

27.5.2015  Akademie 30. výročí založení ZŠ Trávníčkova: Když svítá, hvězdy jdou spát, Jiskření

30.5.2015  Taneční skupina roku – Mistrovství České republiky děti: Když svítá, hvězdy jdou spát (4. místo)

31.5.2015  Taneční skupina roku – Mistrovství České republiky junior: Jiskření (4. místo)

6.6.2015  Závěrečná Akademie kurzů TS Mirabel:  Walls of Limerick, Every man´s chance, Princezničky na bále, Threes, Irish do, Když svítá, hvězdy jdou spát, Na louce, Fourhand reel, Two jigs, Jiskření, Na vlně, Všechno je tu boží

 

2013/2014

8.9.2013         Festival volného času Prahy 13, Mlejn: V říši snů, Single jig, Irish do, Walls of Limerick, Every man´s chance, Threes, U nás v Irsku, Od kapky k řece

26.10.-2.11.2013 Podzimní soustředění: Tajemství zlaté harfy

10.12.2013  Vánoční vystoupení na Staroměstském náměstí: Čertovská, Andělská, V říši snů, Single jig, Irish do,  Every man´s chance, Threes, Fourhand reel, Vánoční

22.1.2014  Salesiánské divadlo: „Naše srdce nezamrzla“: Benefiční představení na motivy pohádky Dominiky Šilerové Tajemství zlaté harfy. Výtěžek děti předaly Textilní dílně Gawain. Patronkou akce byla herečka Lenka Vlasáková a moderátor rádia Evropa 2– Ondra Vodný.

2.3.2014  Tajemství zlaté harfy, Mlejn

22.3.2014  Taneční skupina roku-Mistrovství Čech děti: Země skřítků (1. místo)

22.3.2014  Taneční skupina roku-Mistrovství Čech junior: Na konci duhy (1. místo)

8.4. 2014  Velikonoční vystoupení na Staroměstském náměstí: Irish do, Single jig, Walls of Limerick, Every man´s chance, Threes, Fourhand reel, Země skřítků, Na konci duhy, Labutí píseň

12.4.2014  Čáslavský čtyřlístek: Labutí píseň (3. místo), Země skřítků (3. místo), Na konci duhy (účast)

19.4.2014    Taneční skupina roku-Mistrovství Čech junior: Na konci duhy (2. místo)

26.4.2014  Taneční skupina roku-Mistrovství Čech děti: Země skřítků (2. místo)

8.5.2014  Taneční skupina roku – Mistrovství České republiky junior: Na konci duhy (1. místo)

10.5.2014  Taneční skupina roku – Mistrovství České republiky děti: Země skřítků (1. místo)

10.5.2014  Poupata-Heřmanův Městec: Labutí píseň (1. místo), Na konci duhy (3. místo)

20.5.2014  Tajemství zlaté harfy, Salesiánské divadlo

8.6.2013  Závěrečná Akademie kurzů TS Mirabel:  Walls of Limerick, Lucky nód, Labutí píseň, Threes, Irish do, Země skřítků, Víly v přírodě, Fourhand reel, Round jig, Na konci duhy, Alenka v říši divů, Správná parta

 

2012/2013

6.12.2012 Vánoční vystoupení na Staroměstském náměstí: Čertovská, Andělská, V říši snů, Single jig, Irish do, Walls of Limerick, Every man´s chance

9-12-2012 Vystoupení v Tuchoměřicích: Od kapky k řece, Noc v Dublinu, V říši snů, Irish do, Every man´s chance, Walls of Limerick

12.12.2012 Vánoční vystoupení na Staroměstském náměstí: Čertovská, Andělská, V říši snů, Single jig, Irish do, Walls of Limerick, Every man´s chance

15.12.2012 Itálie, Brunico: vystoupení na Kronplatze: Irish do, Čertovská, Noc v Dublinu, St. Patrick´s day, Single jig, Every man´s chance, Od kapky k řece

17.12.2012 Itálie, Brunico: vystoupení  v restauraci Micado: Irish do, Čertovská, Noc v Dublinu, St. Patrick´s day, Single jig, Every man´s chance, Od kapky k řece

17.12.2012 Dance cup Brunico 2012(1. místo)

23.1.2013 Salesiánské divadlo: „Naše srdce nezamrzla“: Benefiční představení na motivy pohádky o Peřinbabě Výtěžek děti předaly Textilní dílně Gawain. Patronkou akce byla hudební skupina Tichá dohoda a moderátor rádia Evropa 2– Ondra Vodný.

10.3.2013 Vystoupení v Dobrovízu: repríza úspěšného představení Peřinbaba

21.3.2013 Velikonoční vystoupení na Staroměstském náměstí: Irish do, Z deště pod okap, Single jig, Walls of Limerick, Every man´s chance, Noc v Dublinu, Od kapky k řece, V říši snů, Threes

27.3.2013 Velikonoční vystoupení na Staroměstském náměstí: Irish do, Z deště pod okap, Single jig, Walls of Limerick, Every man´s chance, Noc v Dublinu, Od kapky k řece, V říši snů, Threes

30.3.2013 Taneční skupina roku-Mistrovství Prahy a Středních Čech: V říši snů (1. místo), Od kapky k řece (1. místo)

6.4.2013Jarní pohár Sokola Jinonice: Z deště pod okap (5. místo), Od kapky k řece (7. místo), V říši snů (10. místo)

20.4.2013 Taneční skupina roku-Mistrovství Čech děti: Od kapky k řece (4. místo)

27.4.2013 Taneční skupina roku-Mistrovství Čech junior: V říši snů (2. místo)

4.5.2013 Taneční skupina roku – Mistrovství České republiky děti: Od kapky k řece (3. místo)

5.5.2013 Taneční skupina roku – Mistrovství České republiky junior: V říši snů (3. místo)

11.5.2013 Poupata-Heřmanův Městec: Z deště pod okap (2. místo), Od kapky k řece (2. místo), V říši snů (1. místo)

2.6.2013 Závěrečná Akademie kurzů TS Mirabel: V říši snů, Od kapky k řece, Z deště pod okap, Irish do, Every man´s chance, Walls of Limerick, Threes, Single jig, U nás v Irsku, Mladí a neklidní

2011/2012

5.12.2011 The Tap Tap v Opeře aneb velký Mikulášský koncert: Konec světa

6.12.2011 Vánoční vystoupení na Akademii FZŠ Trávníčkova: Andělská

7.12.2011 Vánoční vystoupení na Staroměstském náměstí: předpremiéra pohádky Sněhová královna

25.1.2012 Salesiánské divadlo: „Naše srdce nezamrzla“: Benefiční představení na motivy pohádky o Sněhové královně. Výtěžek děti předaly Textilní dílně Gawain. Patronkou akce byla herečka Lenka Vlasáková.

28.1.2012 Vystoupení na plese ZWŠ Jinonice v KD Vltavská: Inuit

11.3.2012 Sněhová královna ve Mlejně: Repríza úspěšného představení

29.3.2012 Velikonoční vystoupení na Staroměstském náměstí: Tajemství jara, Walls of Limerick, Den svatého Patricka, Every man´s chance, Noc v Dublinu, Květinový bál, Irish do

31.3.2012 Taneční skupina roku-Mistrovství Prahy a Středních Čech: Noc v Dublinu (1. místo), Květinový bál (1. místo)

14.4.2012 Taneční skupina roku-Mistrovství Čech děti: Květinový bál (6. místo)

22.4.2012 Taneční skupina roku-Mistrovství Čech junior: Noc v Dublinu (2. místo)

28.4.2012 Čáslavský čtyřlístek: Noc v Dublinu (1. místo), Květinový bál (5. místo)

5.5.2012 Taneční skupina roku – Mistrovství České republiky děti: Květinový bál (6. místo)

6.5.2012 Taneční skupina roku – Mistrovství České republiky junior: Noc v Dublinu (3. místo)

11.5.2012 Vystoupení na NGO Marketu v Národní technické knihovně: Noc v Dublinu, Květinový bál

12.5.2012 Poupata-Heřmanův Městec: Květinový bál (1. místo), Noc v Dublinu (2. místo)

3.6.2012 Závěrečná Akademie kurzů TS Mirabel: Noc v Dublinu, Irish do, Inuit, Konec světa, V říši snů, Single jig, Květinový bál, Every man´s chance, Walls of Limerick, Ráno v Irsku,  Začínáme!, Od kapky k řece

10.6.2012 Vystoupení na Staroměstském náměstí-Huinday Fan Party UEFA: Noc v Dublinu, Irish do, Inuit, V říši snů, Single jig, Květinový bál, Every man´s chance, Walls of Limerick,  Začínáme!, Od kapky k řece

2010/2011

30.10.2010 Team dance Litoměřice: On the street (2. místo), Come on (2. místo)

6.12.2010 The Tap Tap v Opeře aneb velký Mikulášský koncert: Černý pasažér

10.12.2010 Vánoční vystoupení na Výstavišti Holešovice: Vánoční, St. Patrick´s day, Symbióza, Kejklíři, Andělská, Čertovská, Čertiáda, On the street, Come on, Když se setmí

14.12.2010 Vánoční vystoupení na Staroměstském náměstí: Vánoční, St. Patrick´s day, Symbióza, Kejklíři, Andělská, Čertovská, Čertiáda, On the street, Come on, Když se setmí

3.-4.2.2011 Taneční workshop pro učitele z Turecka v rámci Evropského projektu pro vzdělávání „Grundtvig“ s názvem „Umění jako  základní lidská potřeba“: děti ze skupiny Irského tance junior vyučovaly základní kroky a dva tradiční tance v anglickém jazyce

6.2.2011 Vystoupení na mezinárodním večeru v KD Vltavská: Tajemství jara, Every man´s chance, Walls of Limerick

3.3.2011 Ples na Žofíně: Tajemství jara

12.3.2011 Českolipský zvoneček: On the street (2. místo), Hot and Spicy (2. místo)

21.3.2011 St. Patrick´s day projekt v TAKAVÁRNĚ: Tajemství jara, St. Patrick´s day, Every man´s chance, Walls of Limerick, Fairy reel, prezentace o Irsku, irském tanci, legendách a mytologii

25.3.2011 Ples Jedličkova ústavu a škol: Když se setmí, Hot and Spicy, Tajemství jara, Dva úhly pohledu, On the street, Symbióza, St. Pratick´s day

26.3.2011 Taneční skupina roku-Mistrovství Prahy a Středních Čech: St. Patrick´s day (2. místo)

27.3.2011 Hronovské Jablíčko: Symbióza (účast), Když se setmí (účast)

9.4.2011 Jarní pohár Sokola Jinonice: Včelí medvídci (6. místo), St. Patrick´s day (5. místo)

9.4.2011 Festival tanečního mládí-Mistrovství Prahy a Středních Čech: Když se setmí (2. místo), Symbióza (3. místo)

9.4.2011 Festival tanečního mládí-regionální Mistrovství: Hot and Spicy (3. místo)

14.; 20.4.2011 Velikonoční vystoupení na Staroměstském náměstí: Tajemství jara, Včelí medvídci, Every man´s chance, Když se setmí, Fairy reel, Dva úhly pohledu, St. Patrick´s day

21.4.2011 Dance Děčín: Hot and Spicy (2. místo)

21.4.2011 Čáslavský čtyřlístek: Včelí medvídci (3. místo), Dance nation (3. místo), Hawaiian street (5. místo), Hot and Spicy (1. místo), On the street (3. místo), St. Patrick´s day (2. místo), Když se setmí (1. místo)

1.5.2011 Taneční skupina roku-Mistrovství Čech: St. Patrick´s day (2. místo)

7.5.2011 Čelákovická Duběnka: Hot and Spicy (3. místo), Dance nation (1. místo), Hawaiian street (5. místo)

14.5.2011 Poupata-Heřmanův Městec: Dance nation (1. místo), Včelí medvídci (1. místo), St. Patrick´s day (2. místo)

14.5.2011 Festival tanečního mládí-Mistrovství České republiky: Hot and Spicy (účast), Když se setmí (účast), Symbióza (účast)

21.5.2011 Tancem proti drogám, D4U Cup: Hot and Spicy (3. místo)

28.5.2011 Žďár tančí: Dance nation (1. místo), Včelí medvídci (6. místo), Hawaiian street (5. místo), St. Patrick´s day (4. místo), Když se setmí (2. místo), Hot and Spicy (3. místo), Symbióza (6. místo), On the street (účast)

29.5.2011 Festivalová postupová přehlídka sc. tance mládeže a dospělých pro hl. m. Prahu 2011: Naděje (účast, Marie Válová)

5.6.2011 hosté TS Freedance akademie, Saleziánské divadlo: Když se setmí, Sybióza, On the Street, Hot and Spicy

11.6.2011 Závěrečná Akademie kurzů TS Mirabel: Včelí medvídci, Dva úhly pohledu, Hawaiian street, Dance nation, Every man´s chance, Hot and Spicy, Když se setmí, St. Patrick´s day, Makarena

19.6.2011 Taneční skupina roku-Mistrovství České republiky:  St. Patrick´s day ( 1 . místo)

2009/2010

7.12.2009 Vánoční trhy na Václavském náměstí: Halloween, Botky, Rebelové, Cikánská, Andělská, Vánoční, Vzpomínky, Čertovská

16.12.2009 Vánoční trhy na Václavském náměstí: Halloween, Botky, Rebelové, Cikánská, Andělská, Vánoční, Vzpomínky, Čertovská

19.2.2010 Vystoupení v Kongresovém centru, Ples Jedličkova ústavu: Nespoutaná, Cikánská, Halloween, Vzpomínky, Čertovská, Come on

27.2.-6.3.2010 Zimní taneční tábor, Horní Bradlo

27.3.2010 Ulita4dance: Tajemství jara (1.místo), Symbióza (2.místo), Cikánská (3.místo), Come on (5.místo)

1.4.2010 Dance Děčín: Come on (3.místo)

3.4.2010 Taneční skupina roku-Mistrovství Prahy a Středních Čech: Tajemství jara (1.místo)

10.4.2010 Jarní pohár Sokola Jinonice: Králíčci (4.místo+hlavní cena diváků), Tajemství jara (2.místo)

17.4.2010 Ledečský taneční pohár: Come on (1.místo)

24.4.2010 Čáslavský čtyřlístek: Symbióza (2.místo), Králíčci (3.místo), Kámoši Fárby a Šelby (3.místo), Come on (5.místo), Cikánská (6.místo)

25.4.2010 Taneční skupina roku-Mistrovství Čech: Tajemství jara (1.místo)

15.5.2010 Poupata, Heřmanův Městec: Králíčci (2.místo), Symbióza (2.místo), Come on (3.místo), Cikánská (6.místo)

15.5.2010 Taneční skupina roku-Mistrovství České republiky: Tajemství jara (3.místo)

22.5.2010 Tancem proti drogám: Come on (3.místo), Kámoši Fárby a Šelby (4.místo)

5.5.2010 O Rtyňskou zvonici: Come on (1.místo), On the street (2.místo), Kámoši Fárby a Šelby (čestné uznání)

13.6.2010 Závěrečná Akademie kurzů TS Mirabel: Botky, Kámoši Fárby a Šelby, Kejklíři, Andělská, Vzpomínky, On the street, Živly, Králíčci, A s klauny přišel pláč, Come on, Tajemství jara, Symbióza, Závěrečná tečka

21.6.2010 Vystoupení pro FZŠ Chlupova: představení irského tance pro projektové vyučování o Irsku

2008/2009

20.9. Strýt Tyjátr Poupění Kampa – Čerti, Mirabel show, útěk z věznice Pankrác, Víly, Halloween, Noc v Benátkách

24. – 28.10. Soustředění v Rumburku-Krysař

21. – 28.11. Soustředění v Rumburku-Krysař

27.11. Mistrovství Světa v Show dance, Německo, Riesa- 12. místo, choreografie Krysař

29.11. Mikulášská Dopravních podniků provozovna Kačerov- Mirabel show, Víly

8.12. Vystoupení na Staroměstském náměstí- Čerti, Mirabel show

15.12. Vystoupení na Vánoční Akademii ZŠ Mládí- Mirabel show

16.12. Vystoupení pro rodiče IR děti-ukázka malé choreografie

11.1. Vystoupení v hotelu Holyday Inn-Vampíři, Cikánská, Noc v Benátkách, Čertovská, Víly

21.-27.2. Zimní taneční tábor

28.2. Ples DIP- Čertovská, Jdeme na kafe?, Nespoutaná, Cikánská, Vampíři, Fotbal, Na irských pláních

21.2 Soutěž Ulita4dance-Čaka-nunga-bongo (3.místo), Fotbal (4.místo), Čertovská (4.místo)

27.3. Ples KD Varta-Cikánská, Čertovská

4.4. Soutěž Jarní pohár Sokola Jinonice- Čertovská (1. místo)

5.4. Festival tanečního mládí , Mistrovství Prahy-Čertovská (2. místo)

25.4. Soutěž Čáslavský čtyřlístek-Jdeme na kafe? (4.místo)

9.5. Soutěž Čelákovická duběnka-Cikánská (2. místo), Čaka-nunga-bongo (6.místo), Včelí medvídci (5.místo), Jdeme na kafe? (7.místo)

16.5. Festival tanečního mládí, Mistrovství České republiky-Čertovská (10.místo)

24.5. Závěrečná akademie-Cikánská, Walls of Limerick, Vampíři, Pohádka, Rebelové, Fourhand reel, Fotbal, Včelí medvídci, Jdeme na kafe?, Čaka-nunga- bongo, Čertovská, Nespoutaná

5.6. Bambiriáda-Čertovská, Vampíři, Cikánská, Čaka-nunga-bongo, Jdeme na kafe?

6.6. Bambiriáda-Jdeme na kafe?, Rebelové, Cikánská

2007/2008

• Fungujeme jako Občanské sdružení Mirabel, ze skupiny Irských tanců se stala skupina Irish show dance, ze skupiny Moderních tanců skupina Show dance. Neproběhlo pouze přejmenování supin, ale současně se změnil i obsah jednotlivých druhů tanců.
• 16.9.2007 se uskutečnila Akce ZOO, vystoupení s choreografiemi Víly, Noc a den, Příroda versus člověk
• 22.9.2007 vystoupení na slavnostním otevření Farmy GEX, British horse society s choreografiemi: Hodina kouzel, Víly, Halloween, Walls of Limerick, Příroda versus člověk, Noc a den, Bonfire dance, Maškarní bál
• 24.11.2007 vystoupení na „Mikulášské“ v KD Novodvorská s choreografiemi Hodina kouzel, Halloween

  • 8.12.07 vystoupení Vánoční trhy Incheba Praha (Čerti, Halloween, Hodina kouzel, Bonfire dance,Walls of Limerick, Celtic show)
  • 15.12.07 vystoupení Vánoční trhy Incheba Praha (Čerti, Halloween, Hodina kouzel, Bonfire dance,Walls of Limerick, Celtic show)
  • 8.2.08 velké vystoupení Cirkus Klamovka (Čerti, Mirabel Show, Halloween, Hodina kouzel, Bonfire dance, Walls of Limerick, Celtic show, Víly, Noc v Benátkách)
  • 16.2.-23.2.08 Taneční tábor Rumburk – vznik velké produkce(Krysař)
  • 9.3.08 účast na soutěži Talent Awards (Hodina kouzel, Halloween), postup do dalšího kola z1.místa
  • 16.3.08 účast na soutěži Ulita4dance (Útěk z věznice Pankrác, Noc vBenátkách-1.místo, Na irských pláních)
  • 29.3.-30.3.08 účast na soutěži Festival tanečního mládí SUT-Mistrovství Prahy a Středních Čech (Útěk z věznice Pankrác, Noc vBenátkách-2. místo)
  • 5.4.08 účast na soutěži Jarní pohár Sokola Jinonice (Na irských pláních)
  • 6.4.08 účast na soutěži Emco dance life tour(EDLT) CDO-Regionální kolo Praha (Noc vBenátkách-1. místo, Útěk z věznice Pankrác-3. místo,Krysař-1. místo)
  • 20.4.08 účast na soutěži EDLT-Mistrovství Čech Jablonec nad Nisou (Noc vBenátkách-2. místo)
  • 26.4.08 účast na soutěži EDLT-Mistrovství Čech Praha (Útěk z věznice Pankrác)
  • 4.5.08 účast na soutěži EDLT-Mistrovství České republiky Brno (Krysař-3. místo)
  • 24.5.08 účast na soutěži Festival tanečního mládí-Mistrovství České republiky (Noc v Benátkách)
  • 24.5.08 účast na soutěži Talent Awards-Nominační galavečer (Hodina kouzel-1. místo)

• 27.5.08 vystoupení na Akademie Impérium DC (Noc v Benátkách)

2006/2007

• Taneční sezónu jsme zahájili 14.12.2006 vystoupením na celopražské akci všech domů dětí a mládeže působících na území hl.m. Prahy v divadle Komedie. Akce se jmenovala „Akademie, aneb co jsme se naučili“. Vystoupili Irské tance ve společné choreografii začátečníků a pokročilých pod názvem „Hodina kouzel“. Sklidili jsme velký úspěch.
• 16.12.2006 se uskutečnila Vánoční Akademie mddm Stodůlky, účinkovaly pohybové i hudební kroužky.
• 10.2.-17.2.2007 se uskutečnil první „Zimní taneční tábor“. Konal se v malebné vesničce Kryštofovo údolí nedaleko Liberce. Na táboře vznikla choreografie „Cesta kolem světa“
• 9.3.2007 jsme vystoupili na plese Gymnázia Arabská v pražské Lucerně s choreografií „Hodina kouzel“
• 11.3.2007 jsme se zúčastnili soutěže „Tanec s Ulitou“, pořádanou mddm Prahy 3.
o Moderní tanec se s choreografií „V divočině“ v kategorii „Moderní styl 12-15“ umístil na krásném 3. místě
o Irský tanec se s choreografií „Hodina kouzel“ umístil na 2. místě v kategorii „Volný styl 12-15 let“
o Táborová choreografie „Cesta kolem světa“ se ve stejné kategorii bohužel neumístila.
• 25.3.2007 se uskutečnil druhý ročník „Taneční amatérské soutěže“ ve stejných kategoriích a se stejnými pravidly jako loňské kolo.
• 31.3.2007 jsme se zúčastnili postupové taneční soutěže „Jarní pohár Sokola Jinonice“, pořádané Sokolem Jinonice
o Choreografie „Cesta kolem světa“ se probojovala do druhého kola v kategorii Junior Taneční a získala velmi krásné 4. místo
o Irský tanec s choreografií „Hodina kouzel“ obsadila ve druhém kole Senior Taneční 7. místo
o Moderní tanec s choreografií „V divočině“ se do druhého kola kategorie Junior Sportovní bohužel nedostala
• 12.5.2007 jsme we zúčastnili taneční soutěže „Čelákovická Duběnka“, pořádané mddm Čelákovice
o Irský tanec s choreografií „Hodina kouzel“ obsadila 3. místo v kategorii C3,C4
o Choreografie „Cesta kolem světa“ obsadila rovněž 3. místo v kategorii B3
o Moderní tanec s choreografií „V divočině“ se v kategorii A3 bohužel neumístili
• 25.5.2007 jsme se zúčastnili Bambiriády na Václavském náměstí. Vystoupili jsme s choreografiemi V divočině a premiérovým pásmem Na irských pláních, které se skládalo z choreografií Hodina kouzel, Cesta kolem světa a novými choreografiemi Víly, Halloween a Příroda versus člověk.
• 26.5.2007 se uskutečnila Akademie pohybových a hudebních kroužků mddm Stodůlky • 27.5.2007 jsme se zúčastnili Bambiriády na Střeleckém ostrově. Vystoupili jsme s choreografiemi V divočině a Na irských pláních
• 3.6.2007 jsme se zúčastnili festivalu „Strýt Tyjátr Poupění“ na Kampě, kde jsme vystoupili s pásmem Na irských pláních
• 6.6.2007 se uskutečnila první „Zahradní slavnost TS Mirabel“, proběhlo rozloučení s úspěšnou taneční sezónou 2006/2007
• 11.8.-25.8.2007 Letní tábor V Zátiší, program: Mayský rok
• 25.8.2007 Letní taneční tábor Rumburk

2005/2006

• Poprvé otevřen krouže Irského tance, rovněž při mddm Stodůlky
• Začali jsme užívat souhrnného označení pro pohybové kroužky MIRABEL, jako zkratku kroužků: Moderní, IRský, Aerobik, BELly
• 11.3.2006 jsme zúčastnili soutěže „Tanec s Ulitou“, pořádanou MDDM Prahy 3
o Moderní tanec se s choreografií „If we can“ na medailové místo bohužel neprobojoval, soutěžil v kategorii „Moderní taneční styl-12 až 15let“
o Irský tanec se s choreografií „Celtic reel“ umístil na 3. místě v kategorii „Parketové taneční vystoupení-12 až 15 let“
• 22.4.2006 jsme se zúčastnili taneční přehlídky b, pořádanou mddm Jižní město. Dostali jsme krásné pamětní listy za vystoupení Moderního tance-If we can; Irského tance-Celtic reel a Irského tance dospělých-Na irských pláních
• 26.4.2006 jsme poprvé pořádali vlastní „Taneční amatérskou soutěž“, otevřenou pro skupiny 2 a více tanečníků, pro děti 4-9 tříd v kategoriích: moderní tanec, netradiční tanec, aerobik. Celkem se přihlásilo 18 tanečních skupinek. Odměnou pro výherce byly medaile a diplomy pro všechny. Součástí soutěže bylo i vystoupení kroužků Irského a Moderního tance mimo soutěž.
• 6.5.2006 jsme se zúčastnili soutěže „Čelákovická Duběnka“, pořádanou mddm Čelákovice
o Irský tanec s choreografií „Celtic reel“ obsadily 3. místo v kategorii C1,C2
o Irský tanec dospělí s choreografií „Na irských pláních“ obsadili 4. místo v
kategorii C3,C4
o Moderní tanec s choreografií „If we can“ obsadil 5. místo v kategorii A1,A2
o Moderní tanec s choreografií „Panenky“ obsadil 5. místo v kategorii B2
• 27.5.2006 jsme pořádali velkou Akademii k výročí 15. let činnosti mddm Stodůlky ve Spolkovém domě. Představili se zde nejenom kroužky pohybové, ale i hudební.

2004/2005

• Byl poprvé otevřen kroužek Moderního tance při MDDM Stodůlky
• 7.5.2005 jsme se zúčastnili taneční soutěže „Čelákovická Duběnka“ s choreografií „Let the sun shine in“ pod názvem skupiny Smailies a získali jsme 3. místo v kategorii „Moderní tanec A/2 do 12 let“. Soutěž pořádal MDDM Čelákovice
• 28.5.2005 jsme se poprvé zúčastnili akce „Bambiriáda“ na Vítkově